AutoRzeszow - firmy motoryzacyjne w Rzeszowie

wybierz kategorie rozwiń


Rzeszowskie i podkarpackie firmy oraz ogłoszenia motoryzacyjne w jednym miejscu www.AutoRzeszow.pl
Aktualnie znajdujesz się tu : AutoRzeszow.plstrona główna Szybki kontakt: 17 - 785-22-05
Linki
Auto holowanie, Laweta Strzyżów
Regulamin
Podstawowe definicje
- Regulamin - zbiór zasad i obowiązków panujących na stronie, jego zaakceptowanie zezwala na korzystanie z serwisu.
- Serwis - określenie to dotyczy strony internetowej znajdującej się pod adresem www.Auto.Rzeszow.pl.
- Użytkownik - osoba lub firma zarejestrowana i zalogowana w serwisie, musi znać i zaakceptować regulamin serwisu.
- Konto użytkownika - uzyskuje się po rejestracji w serwisie, każdy Użytkownik ma prawo do edytowania swojego konta czy zmiany hasła. Konto użytkownika może zostać skasowane przez Administrację bez podania przyczyny. Konto może też zostać również usunięte na prośbę jego właściciela. Usunięcie konta jest równoznaczne z usunięciem zamieszczonych ogłoszeń, profili firmy, zdjęć itp. Po usunięciu konta użytkownik nie ma możliwości zalogowania się do serwisu. Dane wprowadzone podczas rejestracji oraz w czasie korzystania z serwisu mogą być jednak widoczne, na przykład dane zaindeksowane w wyszukiwarkach internetowych.

 
Postanowienia ogólne
- Korzystając z Serwisu, Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania postanowień poniższego Regulaminu oraz jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
- Użytkownik publikuje w serwisie wszelkie treści i materiały wyłącznie na własną odpowiedzialność - serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za materiały, treści i wiarygodność danych osobowych zamieszczonych przez użytkowników.
- Użytkownik nie może posługiwać się danymi osobowymi/firmowymi innego użytkownika.
- Użytkownik nie może wykorzystywać Serwisu w sposób niezgodny z prawem, niezgodny z niniejszym Regulaminem lub mający negatywny wpływ na pracę Serwisu lub na innych Użytkowników Serwisu.
- Zabrania się umieszczania jakichkolwiek treści i materiałów niezgodnych z polskim prawem, dobrymi obyczajami, wywołujących oburzenie, nawołujących do łamania prawa, przemocy itp.
- Ogłoszenia, profile firm, komentarze lub opinie nie spełniające wymogów regulaminu będą usuwane lub nie będą publikowane bez powiadamiania autora.
- Umieszczenie wielu ogłoszeń o tej samej treści spowoduje ich usunięcie.

Zobowiązania Użytkownika
- Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania zapisów tego Regulaminu.
- Użytkownik zobowiązuje się do podania prawdy w formularzu rejestracyjnym, zamieszczanych ogłoszeniach jak również w profilach dodanych firm.
- Dane ogłoszenie lub profil firmy można umieszczać tylko raz. To samo ogłoszenie można umieścić powtórnie jeżeli uprzednie wygasło.
- Publikując materiały, treści i dane osobowe użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na ich publiczne udostępnienie.
- Użytkownik dodając ogłoszenie podaje cenę brutto.
- Użytkownik oświadcza, iż dane zamieszczone w jego profilu są prawdziwe i wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Serwis.
- W razie zmian danych teleadresowych Użytkownik powinien dokonać ich aktualizacji na swojej stronie w Serwisie.

Opłaty
Serwis jest dostępny dla Użytkowników bezpłatnie, serwis zastrzega sobie możliwości wprowadzenia opłat.

Brak gwarancji
- Zastrzegamy, że korzystanie z Serwisu odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko Użytkownika. Nie udzielamy żadnej gwarancji, że korzystanie to przebiegać będzie bez błędów, wad lub przerw. Serwis dokłada wszelkich starań aby zapewnić bezproblemowe działanie jednak nie odpowiada za błędy firm trzecich, np. firmy hostingowej.- Serwis zastrzega sobie prawo zawieszenia działania serwisu w dowolnym czasie i na dowolny okres.

Ograniczenie odpowiedzialności
- Serwis  nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji, uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji.
- W szczególności nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji uzyskanych w serwisie.
- Serwis nie ponoszą żadnej odpowiedzialności wynikającej z błędnego funkcjonowania Serwisu lub z powodu przerwy w funkcjonowaniu Serwisu.
- Użytkownik korzystający z serwisu zgadza się się na zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, udostępnianie i usuwanie swoich danych przez serwis.

Postanowienia końcowe
- Serwis zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania zmian i modyfikacji niniejszego dokumentu.
- Zmiany zostaną opublikowane na tej stronie.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt korzystając z formularza na stronie kontaktowej.